ADVANCED MIND MAPPING

Weblog dedicated to MindMapping. Belongs to the web-portal AKA MONITOR. - Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o vybraných zdrojích na webu, v časopisech a knihách, týkajících se myšlenkových map a jejich využití v praxi. Služba je součástí portálu AKA MONITOR www.akamonitor.cz. Využijte službu RSS k snadnějšímu sledování aktualizace obsahu. Jazyk: český a anglický. Language: czech and english.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

18.8.17

TheBrain 9 User Guide?

Tvůrci rogramu TheBrain na svém portálu zdůrazňují komplexní inovací svého produktu ve verzi 9. Cituji: 
"TheBrain 9 has been re-engineered from the ground up and provides enhanced capabilities in all aspects of the software. From the front-end user interface to the back-end data storage, literally everything is new and improved."
Detailní výčet změn najdete na akamonitoru ZDE
Je přirozené, že jsem se setkal s otázkou:
"kde je User Guide pro novou verzi 9?"

Zde je odpověď získaná ze support odd. firmy tvůrce programu:
"...But don't have a user guide yet for TheBrain 9, but for additional details, please check out TheBrain 9 New Features and Benefits Overview: http://assets.thebrain.com/documents/TheBrain9_Benefits_Overview.pdf.
You can open TheBrain 9 program and go to "Help" -> Create a Quick Start Brain. This Brain contains currently available tutorials for TheBrain 9."
Pokud byste měli problémy s čitelností obsahu obrázků v PDF souboru, pomůže vám následující album zvětšenin vybraných obrázků, které najdete na adrese: ZDE (
https://www.zonerama.com/Arnokato/Album/3579427)