ADVANCED MIND MAPPING

Weblog dedicated to MindMapping. Belongs to the web-portal AKA MONITOR. - Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o vybraných zdrojích na webu, v časopisech a knihách, týkajících se myšlenkových map a jejich využití v praxi. Služba je součástí portálu AKA MONITOR www.akamonitor.cz. Využijte službu RSS k snadnějšímu sledování aktualizace obsahu. Jazyk: český a anglický. Language: czech and english.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

25.7.11

Video Tutorials - iMindMap

Jeden z největších souborů video tutoriálů najdete na portálu ThinkBuzan.com. Prezentují jednotlivé funkce programu iMindMap a naznačují jak pracují. Tamtéž můžete využít i obecnější Getting Started video tutorial. Celou řadu poznatků obsažených v této sadě mohou i využít uživatelé jiných sw produktů pro získání představy o tom, co mind mapping software dokáže.
Cituji z úvodu sady video tutoriálů:
Introduction
We find that the best way to really get to grips with iMindMap is to view our detailed video tutorials. These are a great way to understand the range of different iMindMap features and see exactly how they work. Plus start using iMindMap fast and watch our Getting Started video tutorial which runs through all the basics in just a few minutes!
Sadu video tutoriálů najdete na adrese:
http://www.thinkbuzan.com/uk/support/tutorials