ADVANCED MIND MAPPING

Weblog dedicated to MindMapping. Belongs to the web-portal AKA MONITOR. - Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o vybraných zdrojích na webu, v časopisech a knihách, týkajících se myšlenkových map a jejich využití v praxi. Služba je součástí portálu AKA MONITOR www.akamonitor.cz. Využijte službu RSS k snadnějšímu sledování aktualizace obsahu. Jazyk: český a anglický. Language: czech and english.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

9.7.11

Užití programu MindGenius pro tvorbu MM věnované zavedení metodiky PRINCE2

University Change Team share how they use MindGenius to apply PRINCE2
Tentokrát z trošku jiného soudku. Jednou z nadějných oblastí aplikace myšlenkových map (MM) je projektový management (PM). Jednou z předních metodik PM je PRINCE2. Stručnou informaci s odkazem na zdroj, najdete v mém weblogu na TÉTO adrese.
O tom, jak lze aplikovat metodu Prince2 se píše na stránce blogu dodavatele jednoho z předních programů na podporu tvorby MM, konkrétně jde o MindGenius.
O tomto programu více na stránce mého blogu na TÉTO adrese.
Zde je odstavec z úvodu článku:
"For the entire UK public sector, PRINCE2 is the mandated project management methodology and therefore the Change Team apply these principles to their projects. The use of MindGenius is actively encouraged throughout the process, from capturing the points raised at the project initiation brainstorming session to controlling the phases using the Gantt chart functionality introduced in MindGenius Version 3."
Celý článek najdete (ENG ) na TÉTO adrese.