ADVANCED MIND MAPPING

Weblog dedicated to MindMapping. Belongs to the web-portal AKA MONITOR. - Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o vybraných zdrojích na webu, v časopisech a knihách, týkajících se myšlenkových map a jejich využití v praxi. Služba je součástí portálu AKA MONITOR www.akamonitor.cz. Využijte službu RSS k snadnějšímu sledování aktualizace obsahu. Jazyk: český a anglický. Language: czech and english.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

12.7.11

TopicScape - mind-mapping software - review

Některé myšlenkové mapy se již na hony vzdálily od podoby klasické Buzanovské mapy. Rychlý vývoj softwaru podporujícího tvorbu a užití myšlenkových map, vedl nejen k rozsáhlé integraci myšlenkových map se systémy kancelářských programů, ale k i růstu bohatství formátu zobrazení těchto map. Kromě specializovaných programů a on-line aplikací pro tvorbu MM, se stále častěji vyskytuje jejich podpora jako součást často značně rozsáhlých systémů. 
Na svém webovém portálu jsem vystavil ukázku prostředí a funkcí jednoho z nástrojů, který potěší nejen tvůrce myšlenkových map, ale snad každého, kdo má rád programy, které něčím dokáží překvapit. TopicScape se určitě stane předmětem diskuzí, v kterých bude předmětem sporu odpověď na otázku, zda jde nebo nejde o myšlenkovou mapu. Ale dost povídání, podívejte se raději na detailní slideshow, kterou najdete na dále uvedené adrese a odpovězte si na uvedenou otázku sami.
Adresahttp://www.akamonitor.cz/MM/topicscape/