ADVANCED MIND MAPPING

Weblog dedicated to MindMapping. Belongs to the web-portal AKA MONITOR. - Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o vybraných zdrojích na webu, v časopisech a knihách, týkajících se myšlenkových map a jejich využití v praxi. Služba je součástí portálu AKA MONITOR www.akamonitor.cz. Využijte službu RSS k snadnějšímu sledování aktualizace obsahu. Jazyk: český a anglický. Language: czech and english.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

18.7.11

Podcast na téma mind-mapping

Mindmapping and Getting Things Done
Na serveru biztechtalk.com nabízí Dan Keldsen k poslechu podcast se záznamem diskuze na uvedené téma. Takže, pokud nemáte čas číst, ale můžete se věnovat poslechu záznamu besedy Dana Keldsena s odborníky na téma mind-mapping (v angličtině), využijte dole uvedenou adresu.
Podcast je uveden slovy (cituji):
"As you may guess from the title, we will be discussing Getting Things Done, both the concept as espoused by David Allen in his book Getting Things Done (or GTD as many know it), but also other applications of MindMapping, such as in doing research, manipulating Google search results, managing projects, designing databases, agile development, and so on."
Na adrese: http://www.biztechtalk.com/2007/03/mindmapping_and.html
jsou ke stažení 3 myšlenkové mapy, o kterých je v podcastu řeč.
Vlastní podcast ( MP3 formát ) má TUTO webovou adresu. ( V případě potíží, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte "kopírovat adresu odkazu" a vložte ji do prohlížeče ručně.)