ADVANCED MIND MAPPING

Weblog dedicated to MindMapping. Belongs to the web-portal AKA MONITOR. - Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o vybraných zdrojích na webu, v časopisech a knihách, týkajících se myšlenkových map a jejich využití v praxi. Služba je součástí portálu AKA MONITOR www.akamonitor.cz. Využijte službu RSS k snadnějšímu sledování aktualizace obsahu. Jazyk: český a anglický. Language: czech and english.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

25.7.11

Better Support for BrainStormig

Není zatím k dispozici moc informací o nové verzi programu MindManager (2012), ale podle dostupných zdrojů, půjde o dosti významný pokrok v podpoře brainstormingu. Co o tom říká, většinou dobře informovaný mindmappingsoftwareblog.com:
"According to this announcement, MindManager 2012 will have an integrated brainstorming tool that will enable you to generate, evaluate and take action on your ideas..... In any case, brainstorming will be a welcome addition to MindManager 2012. It should help to transform what is already an excellent tool for capturing, distilling and organizing information into one that is also adept at generating new insights and ideas!"
Více na TÉTO adrese.