ADVANCED MIND MAPPING

Weblog dedicated to MindMapping. Belongs to the web-portal AKA MONITOR. - Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o vybraných zdrojích na webu, v časopisech a knihách, týkajících se myšlenkových map a jejich využití v praxi. Služba je součástí portálu AKA MONITOR www.akamonitor.cz. Využijte službu RSS k snadnějšímu sledování aktualizace obsahu. Jazyk: český a anglický. Language: czech and english.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

31.7.11

3 Step Process for Effective Communication

Pozoruhodný článek, doprovázený speciální myšlenkovou mapou!Chance Brown se inspiroval obsahem knihy Connie Diekena "Talk less, say more" a myšlenky, související s komunikací při práci s myšlenkovými mapami vyjádřil formou myšlenkové mapy, shrnující související poznatky. Na existenci mapy, která byla v plném znění publikována na stránkách portálu biggerplate.com, upozornil v krátkém textu, doprovázeném jednoduchou mapou, shrnující poznatky, autor blogu http://mindmapblog.com/.
3 kroky v komunikaci MM jsou:

- Connect: Managing Attention
- Convey ( sdělit ): Managing Information
- Convince ( přesvědčit ): Managing Action 
Stručná shrnující mapa autora blogu "The Mindmap Blog" je na TÉTO adrese.
Celý článek je na TÉTO adrese
Mapu Chance Browna si v plném znění ( pro MindManager viewer) můžete stáhnout nebo prohlédnout na TÉTO  adrese.
Pro toho, kdo nemá možnost instalovat MindManager Viewer, jsem její obsah přiblížil ve formě slideshow na TÉTO adrese. Mapu vytvořil Chance Brown a stažena byla z www.biggerplate.com.