ADVANCED MIND MAPPING

Weblog dedicated to MindMapping. Belongs to the web-portal AKA MONITOR. - Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o vybraných zdrojích na webu, v časopisech a knihách, týkajících se myšlenkových map a jejich využití v praxi. Služba je součástí portálu AKA MONITOR www.akamonitor.cz. Využijte službu RSS k snadnějšímu sledování aktualizace obsahu. Jazyk: český a anglický. Language: czech and english.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

5.6.11

Thoughtograph

Thoughtograph je jednoduchá free alternativa k známějším programům pro tvorbu a užití myšlenkových map. Design je méně propracovaný, nabídka funkcí chudší, ale některé jsou unikátní. Uvádím Thoughtograph pouze pro úplnost, i když nevylučuji, že v něm někdo může najít zalíbení. Zajímavé je, že je přizpůsobený i pro windows 7, takže se dá říci, že jde o živý software. Co svém produktu říká tvůrce programu:
"Thoughtograph takes many of the basic principles from techniques like Mind Mapping and Spider Diagrams and expands them with the ability to customise almost every aspect of each branch, allowing users to build up complex, colourful information structures full of helpful mnemonics to aid memorisation. Thoughtograph also introduces unique new features such as the ability to hide and reveal branch text, giving students a quick and simple way to test their recall and help information stick in the long term memory.
Whether you want to create Mind Maps, brainstorm ideas, prepare study notes or lesson plans, or just test yourself on your ability to recall key facts and information, Thoughtograph will be an invaluable aid in bringing your thought life into sharper focus."
Thoughtograph je zdarma ke stažení na adrese:
http://www.thoughtograph.co.uk/