ADVANCED MIND MAPPING

Weblog dedicated to MindMapping. Belongs to the web-portal AKA MONITOR. - Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka@akamonitor.cz). Informuje o vybraných zdrojích na webu, v časopisech a knihách, týkajících se myšlenkových map a jejich využití v praxi. Služba je součástí portálu AKA MONITOR www.akamonitor.cz. Využijte službu RSS k snadnějšímu sledování aktualizace obsahu. Jazyk: český a anglický. Language: czech and english.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

16.5.11

iMindMap Online - myšlenkové mapy

V roce 2003 jsem na portálu AKA MONITOR opublikoval článek, věnovaný sw nástroji pro myšlenkové mapy "The Brain". Od té doby pokročily myšlenkové mapy o další kus cesty, o čemž svědčí velmi zajímavý produkt - iMindMap, jehož autorem je otec myšlenkových map Tony Buzan.


Cituji charakteristiku produktu jak je uvedena na stránce tvůrce:
"iMindMap is the official Mind Mapping software from the inventor of Mind Mapping, Tony Buzan. A refreshingly easy, different and practical way to think and work, iMindMap is used by schools, organisations and companies – some of which you may be familiar with, such as NASA, Walt Disney, Microsoft, Pepsi, IBM and the United Nations – helping them to think differently and to work in a more productive, creative and time saving way."

I tento produkt se hlásí ke Cloud Computingu - existuje jeho on-line verze."iMindMap Online
 gives you total freedom to Mind Map with anyone, on any computer, anytime. Not only a quick and simple solution for people who don’t like to be tied down in one place, iMindMap Online also lets you collaborate in real time with colleagues or friends anywhere in the world. This cloud computing tool is great for teamwork, study groups or those of you working on the move. With all the tools you need to create and share comprehensive maps wherever you are and high-level security features, iMindMap Online gives you real freedom of thought."
Na dále uvedené adrese najdete ke stažení 7-denní plnou verzi produktu a mnoho cenných informací:
http://www.thinkbuzan.com/uk/products/imindmap/online 

V nejbližších dnech vystavím vlastní recenzi knihy Tony Buzana, věnované myšlenkovým mapám, která vyšla v českém překladu v CPressu. Webovou stránku knihy najdete na portálu CPressu na adrese:
http://knihy.cpress.cz/myslenkove-mapy.html
O tom, že CPress si tohoto titulu opravdu cení, se přesvědčíte na speciální stránce věnované myšlenkovým mapám, Najdete ji na adrese:
http://www.myslenkove-mapy.cz